Soczewki powiększające oczy

Osoby z małymi oczami, które zawsze śniły o wyraźnym głębokim spojrzeniu mogą spełnić swoje marzenie dzięki soczewkom, które optycznie powiększają oczy. Jest, to prosty sposób podkreślenia urody oraz dodania spojrzeniu głębi.

Soczewki powiększające oczy

Soczewki, które powiększają oczy dostępne są zarówno w wersji PLAN („zerówki”) jak
i korygujące wzrok. Idealnym rozwiązaniem jest produkt firmy Alcon- soczewki Freshlook Iluminate. Soczewki powiększają oczy przez obwódkę tęczówki, przez to oczy wydają się wyraźnie powiększone. Po założeniu soczewki oczy są nie tylko większe ale również spojrzenie jest bardzo wyraźne.

Soczewki dostępne są w dwóch wersjach: czarnej i brązowej. Dla uzyskania najlepszego efektu osoby z naturalnie jasną tęczówką powinny wybrać wersje brązową aby uzyskać naturalny efekt powiększenia oczu. Posiadacze ciemnej tęczówki wybierając wersję BLACK, uzyskają hipnotyzujące spojrzenie oraz efekt dużych wyraźnych oczu.

Freshlook Iluminate, to soczewki jednodniowe co jest ich dodatkową zaletą, ponieważ mogą służyć zarówno do codziennej zmiany wizerunku jak i wtedy, gdy chcemy zmienić spojrzenie okazjonalnie.

Soczewki podkreślające naturalną barwę tęczówki

Osoby, które chcą w delikatniejszy sposób podkreślić swoje oczy mogą zdecydować się na soczewki akcentujące spojrzenie marki Acuvue. Soczewki Acuvue Define, to nowoczesne soczewki jednodniowe. Firma Johnson&Johnson, do produkcji tych soczewek wykorzystała technologię BEAUTY WRAPPED IN COMFORT™, dzięki której pigment soczewki jest wyjątkowo uwydatniony co pozwala uzyskać efekt niesamowitej głębi spojrzenia oraz rozświetlenia. Soczewki dostępne są w dwóch wersjach:

  • NATURAL SHIMMER™ – soczewki podkreślają naturalny kolor tęczówki i uwydatniają głębię koloru,

  • NATURAL SPARKLE™ – dodają spojrzeniu blasku, oczy wydają się rozświetlone
    i błyszczące.

Od teraz nie musisz patrzeć z zazdrością na kobiety z dużymi oczami i blaskiem
w oku, wybierając soczewki Freshlook Iluminate osiągniesz efekt naturalnie wyglądających dużych oczu. Acuvue Define doda spojrzeniu niesamowitego blasku i głębi koloru.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *